920-009803
LOGITECH
€ 34,01
Inclusief belasting
€ 28,11 Exclusief belasting

Inclusief € 0,31 voor ecotaks

Aantal
9 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009803
9 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Néerlandais (QWERTY)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092464
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009264

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22
Niet op voorraad

Referentie: 920-004535

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-004512

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 69
Niet op voorraad

Referentie: 920-009824

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013266

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35
Niet op voorraad

Referentie: 920-012490

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007935

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-007919

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-013150

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-011322

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 230
Niet op voorraad

Referentie: 920-007931

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012482

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 467

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Referentie: 8T6L7UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,39
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13

Referentie: 9SR36UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook