920-007919
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
14 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007919
14 Items

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Espagnol (QWERTY)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063914
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 8T6L9UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 54,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: 920-012204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: BE1M6AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,07
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013885

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 76
Niet op voorraad

Referentie: 920-013756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011322

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 230
Niet op voorraad

Referentie: 920-011610

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012490

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-004526

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 9SR36UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15
Niet op voorraad

Referentie: 920-007915

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-013060

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-009264

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22
Nieuw

Referentie: 920-011316

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: 920-012488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook