• Niet op voorraad

920-009824
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009824

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092594
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 920-009821

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L7UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 77,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009803

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-007919

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-004513

Merk: LOGITECH

(0)
€ 29,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-009190

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: ITATAC7148

Merk: ACT

(0)
€ 173,46
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-013756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011613

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-014025

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 920-012482

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 467

Referentie: 920-012842

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-008679

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012845

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 45

Referentie: 920-012483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook