920-008683
LOGITECH
€ 57,46
Inclusief belasting
€ 47,49 Exclusief belasting
Aantal
171 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-008683
171 Items

Datasheet

Poids
73.5 g
633 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Batterie
18 mois
36 mois
Technologie de capteur
Suivi optique fluide
Nombre de boutons
3 (clic gauche/droit, clic central)
Roulette de défilement
Oui, 2D, optique
Hauteur
111.5 mm
193.5 mm
Largeur
61.8 mm
457.3 mm
Épaisseur
24 mm
39.2 mm
Type de touche
Touches profilées profondes
Connexion/alimentation
Bouton Marche/Arrêt
Touches spéciales
commandes audio, touches programmables
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Hauteur réglable
3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Défilement
Ligne par ligne

Specifieke referenties

ean13
5099206077447
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L7UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 77,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 240J7AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,19
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 91

Referentie: 920-009799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-007915

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012841

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: BD5F3AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: ITATAC7148

Merk: ACT

(0)
€ 173,46
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-009188

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-012205

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-012842

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-009796

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-009198

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87
Niet op voorraad

Referentie: 920-004523

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013266

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Hauteur réglable3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Touches spécialescommandes audio, touches programmables
Type de toucheTouches profilées profondes
Batterie36 mois
Technologie de capteurSuivi optique fluide
Nombre de boutons3 (clic gauche/droit, clic central)
DéfilementLigne par ligne
Roulette de défilementOui, 2D, optique
Connexion/alimentationBouton Marche/Arrêt
Batterie18 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids633 g
Hauteur111.5 mm
Largeur61.8 mm
Épaisseur39.2 mm
Poids73.5 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook