• Niet op voorraad

920-004535
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-004535

Datasheet

Poids
2 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
18.7 mm
99 mm
149 mm
Largeur
14.4 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.6 mm
18 mm
39 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206039414
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-008228

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-012482

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 467

Referentie: 920-011612

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Referentie: 920-013059

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 173

Referentie: 920-008678

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: 920-004513

Merk: LOGITECH

(0)
€ 29,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-012257

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Referentie: 920-012595

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: AW5S6AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 35,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47
Niet op voorraad

Referentie: 920-008690

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur18.7 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook