• Niet op voorraad

920-007931
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007931

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063976
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITLOMK270QW

Merk: LOGITECH

(0)
€ 29,02
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Referentie: 920-012244

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-013060

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-011613

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-004510

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-009192

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: 920-013275

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Referentie: 920-009873

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011606

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-012209

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-008031

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 4R009UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: AW5S6AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 35,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook