920-004512
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
69 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-004512
69 Items

Datasheet

Poids
2 g
75.2 g
498 g
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
18.7 mm
99 mm
149 mm
Largeur
14.4 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.6 mm
18 mm
39 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206039186
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 240J7AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,19
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 91

Referentie: 920-007905

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 316

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Nieuw

Referentie: 920-008680

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-012489

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-009188

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-012451

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 920-013885

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 76

Referentie: 920-009873

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 1Y4D0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 26,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-009800

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-007933

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 99
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 9SR36UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur18.7 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook