920-007935
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
4 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007935
4 Items

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Hongrois (QWERTZ)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063990
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 3L1F0AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 46,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 71

Referentie: 920-008676

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 641

Referentie: 920-012244

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-008226

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 402

Referentie: 920-009191

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103

Referentie: 920-008685

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-009198

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87

Referentie: 920-012488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57

Referentie: 920-007913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-009264

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-009260

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108
Niet op voorraad

Referentie: 920-012491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-008223

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 394

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook