920-009795
LOGITECH
€ 33,88
Inclusief belasting
€ 28,00 Exclusief belasting

Inclusief € 0,29 voor ecotaks

Aantal
1001 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009795
1001 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092389
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Nieuw

Referentie: 920-008680

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-013276

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012209

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012240

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-007913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-007933

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 99
Niet op voorraad

Referentie: 920-009824

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-004512

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 69

Referentie: 920-009808

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 277

Referentie: 1Y4D0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 26,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-009820

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 229

Referentie: 920-013519

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 134

Referentie: 920-007905

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 316
Niet op voorraad

Referentie: 4R009UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012489

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-009192

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook