920-009820
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
229 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009820
229 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092556
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-008226

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 402

Referentie: 920-004511

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,94
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 563

Referentie: 920-007933

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 99
Niet op voorraad

Referentie: 920-008675

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013757

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: BD5F3AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21

Referentie: 920-011612

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Referentie: 9T5B0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 74,51
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-012210

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-013150

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 3L1F0AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 46,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 71

Referentie: 920-013519

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 134

Referentie: 920-011614

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 579

Referentie: 920-008678

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook