920-007933
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
99 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007933
99 Items

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Tchèque (QWERTZ)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063983
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-011607

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011314

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-013266

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Referentie: 920-013555

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Referentie: 920-011613

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-012204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001
Niet op voorraad

Referentie: 920-012239

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011606

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-009803

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-013635

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-009872

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008226

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 402

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108
Niet op voorraad

Referentie: 920-009824

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook