• Nieuw

920-008680
LOGITECH
€ 57,46
Inclusief belasting
€ 47,49 Exclusief belasting
Aantal
7 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-008680
7 Items

Datasheet

Poids
73.5 g
633 g
Batterie
18 mois
36 mois
Technologie de capteur
Suivi optique fluide
Nombre de boutons
3 (clic gauche/droit, clic central)
Roulette de défilement
Oui, 2D, optique
Hauteur
111.5 mm
193.5 mm
Largeur
61.8 mm
457.3 mm
Épaisseur
24 mm
39.2 mm
Type de touche
Touches profilées profondes
Connexion/alimentation
Bouton Marche/Arrêt
Touches spéciales
commandes audio, touches programmables
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Hauteur réglable
3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Défilement
Ligne par ligne

Specifieke referenties

ean13
5099206077423
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-008679

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-009799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001
Niet op voorraad

Referentie: 920-008224

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007921

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-012595

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-004512

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 69
Niet op voorraad

Referentie: 920-013756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: AW5S6AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 35,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-008225

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: 920-013762

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 38

Referentie: 920-012257

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6
Niet op voorraad

Referentie: BE1Q0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 26,80
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-012210

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Nieuw

Referentie: 920-011316

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Hauteur réglable3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Touches spécialescommandes audio, touches programmables
Type de toucheTouches profilées profondes
Batterie36 mois
Technologie de capteurSuivi optique fluide
Nombre de boutons3 (clic gauche/droit, clic central)
DéfilementLigne par ligne
Roulette de défilementOui, 2D, optique
Connexion/alimentationBouton Marche/Arrêt
Batterie18 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids633 g
Hauteur111.5 mm
Largeur61.8 mm
Épaisseur39.2 mm
Poids73.5 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook