920-007913
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007913
2 Items

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Italien (QWERTY)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063884
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012210

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-013764

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-011608

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001
Niet op voorraad

Referentie: 920-012491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012845

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 45
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008685

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001
Niet op voorraad

Referentie: 920-004526

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: B8YX3AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 67,72
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L7UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 77,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008684

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009820

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 229
Niet op voorraad

Referentie: 920-004523

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook