920-012489
LOGITECH
€ 96,12
Inclusief belasting
€ 79,44 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
3 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012489
3 Items

Datasheet

Poids
76.3 g
101.3 g
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
108.2 mm
134.8 mm
Largeur
61 mm
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
38.8 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206119192
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011606

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-007935

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-014025

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-009872

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012240

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-013110

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: BE1M6AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,07
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-009824

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013059

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 173

Referentie: 8T6L7UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,39
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13
Niet op voorraad

Referentie: 920-008690

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Referentie: ITLOMK270QW

Merk: LOGITECH

(0)
€ 29,02
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26
Niet op voorraad

Referentie: 920-007915

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011611

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Caracteristiques techniques

Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Hauteur108.2 mm
Largeur61 mm
Épaisseur38.8 mm
Poids101.3 g
Poids76.3 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook