920-007905
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
316 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007905
316 Items

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063846
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009198

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87

Referentie: 9T5B0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 74,51
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-007913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-013549

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22
Niet op voorraad

Referentie: BE1M6AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,07
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009808

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 277

Referentie: 920-009803

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-004513

Merk: LOGITECH

(0)
€ 29,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-006483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: 920-008225

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: 920-013885

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 76
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L7UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 77,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008031

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013275

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook