920-009873
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009873
2 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Hongrois (QWERTZ)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206093638
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: AX2Y7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 39
Niet op voorraad

Referentie: 920-012490

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 9SR36UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: 920-007931

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-009808

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 277

Referentie: 9T5B0UT#UUZ

Merk: HP INC.

(0)
€ 74,51
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-007935

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-009795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001
Nieuw

Referentie: 920-011316

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16
Niet op voorraad

Referentie: 920-008222

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Referentie: 920-012489

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-008223

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 394

Referentie: 920-009196

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-013635

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook