920-009797
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
10 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009797
10 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092402
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-008675

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009264

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-007933

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 99

Referentie: 920-011613

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007919

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 920-007915

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-008680

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-004512

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 69

Referentie: 920-009795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-009188

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Referentie: 920-009192

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: 920-006483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: 920-013059

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 173

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook