920-012451
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
15 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012451
15 Items

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118539
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-004526

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013062

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-009264

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-013276

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-007907

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 105

Referentie: 920-008226

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 402
Nieuw

Referentie: 920-011316

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: 920-013635

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-009196

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: 920-009204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,18
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L7UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 77,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008222

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: AX2Y7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 39

Referentie: 920-012205

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-009796

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook