920-004524
LOGITECH
€ 36,14
Inclusief belasting
€ 29,87 Exclusief belasting

Inclusief € 0,25 voor ecotaks

Aantal
47 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-004524
47 Items

Datasheet

Poids
2 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Belge (AZERTY)
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
18.7 mm
99 mm
149 mm
Largeur
14.4 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.6 mm
18 mm
39 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206039308
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008677

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 513

Referentie: 920-004511

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,94
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 563

Referentie: 920-011611

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-007919

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-012488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57
Niet op voorraad

Referentie: 920-012204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008225

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Referentie: 920-007935

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-008678

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: 920-013108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 920-004523

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009192

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: 920-013275

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur18.7 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook