920-012488
LOGITECH
€ 96,12
Inclusief belasting
€ 79,44 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
57 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012488
57 Items

Datasheet

Poids
76.3 g
101.3 g
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
108.2 mm
134.8 mm
Largeur
61 mm
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
38.8 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206119307
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 8T6L9UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 54,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-012257

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-012842

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: 920-009830

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013062

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012210

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 9SR36UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-006483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-011606

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-013635

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-004535

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008677

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 513
Nieuw

Referentie: 920-012241

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 52

Referentie: 920-009810

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 75

Caracteristiques techniques

Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Hauteur108.2 mm
Largeur61 mm
Épaisseur38.8 mm
Poids101.3 g
Poids76.3 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook