920-004511
LOGITECH
€ 28,98
Inclusief belasting
€ 23,95 Exclusief belasting

Inclusief € 0,21 voor ecotaks

Aantal
563 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-004511
563 Items

Datasheet

Poids
2 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
18.7 mm
99 mm
149 mm
Largeur
14.4 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.6 mm
18 mm
39 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206039179
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Referentie: 920-009808

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 277
Niet op voorraad

Referentie: 4R009UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007907

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 105

Referentie: 920-009198

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87
Niet op voorraad

Referentie: 920-008675

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-009204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,18
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009264

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-013635

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: BD5F3AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21
Niet op voorraad

Referentie: 920-012239

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011612

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Referentie: 920-012205

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-013764

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-004526

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur18.7 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook