• Niet op voorraad

920-009872
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009872

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206093621
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009190

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: 920-008676

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 641

Referentie: 920-009808

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 277

Referentie: 920-011608

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-013275

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23
Niet op voorraad

Referentie: 4R009UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008225

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343
Niet op voorraad

Referentie: 920-004535

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013764

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-012841

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L7UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 77,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 23289

Merk: TRUST

(0)
€ 30,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-009795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-013150

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-013060

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook