920-006483
LOGITECH
€ 48,02
Inclusief belasting
€ 39,69 Exclusief belasting

Inclusief € 0,11 voor ecotaks

Aantal
18 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-006483
18 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
78 g
603 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Technologie de capteur
Suivi optique fluide
Nombre de boutons
3 (clic gauche/droit, clic central)
Roulette de défilement
Oui, 2D, mécanique
Autonomie
18 mois
36 mois
Hauteur
14.4 mm
105.4 mm
186.7 mm
Largeur
18.7 mm
67.9 mm
447.2 mm
Épaisseur
6.1 mm
21.4 mm
38.4 mm
Type de touche
Touches profilées profondes
Connexion/alimentation
Bouton Marche/Arrêt
Touches spéciales
Commandes audio
Défilement
Ligne par ligne

Specifieke referenties

ean13
5099206053151
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 920-011610

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013885

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 76
Niet op voorraad

Referentie: 920-009204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,18
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: AW5S6AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 35,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-012489

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Nieuw

Referentie: 920-008680

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-014025

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 920-009800

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-004512

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 69
Niet op voorraad

Referentie: 920-008224

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009260

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Referentie: 920-012845

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 45

Referentie: ITATAC7148

Merk: ACT

(0)
€ 173,46
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Nieuw

Referentie: 920-012241

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 52
Niet op voorraad

Referentie: 920-012841

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Touches spécialesCommandes audio
Type de toucheTouches profilées profondes
Autonomie36 mois
Technologie de capteurSuivi optique fluide
Nombre de boutons3 (clic gauche/droit, clic central)
DéfilementLigne par ligne
Roulette de défilementOui, 2D, mécanique
Connexion/alimentationBouton Marche/Arrêt
Autonomie18 mois
Hauteur186.7 mm
Largeur447.2 mm
Épaisseur21.4 mm
Poids603 g
Hauteur105.4 mm
Largeur67.9 mm
Épaisseur38.4 mm
Poids78 g
Hauteur14.4 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook