920-010947
LOGITECH
€ 47,89
Inclusief belasting
€ 39,58 Exclusief belasting
Aantal
86 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010947
86 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105621
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITLOMK880

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,87
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30
Niet op voorraad

Referentie: 24651

Merk: TRUST

(0)
€ 6,02
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011581

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010774

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 25368

Merk: TRUST

(0)
€ 78,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18
Niet op voorraad

Referentie: 920-012298

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012647

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: CM4X31R64317

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,65
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-013008

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-012452

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011584

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ONIKEYB1-PC-WHT

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 52
Niet op voorraad

Referentie: 920-008087

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013004

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011930

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11
Niet op voorraad

Referentie: 692S8AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,99
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook