• Niet op voorraad

920-011584
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011584

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112247
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITHXALLOYRISE

Merk: HYPERX

(0)
€ 174,44
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-012422

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,88
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 68

Referentie: 920-010493

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: CM9T5B2AAABB

Merk: HP

(0)
€ 64,29
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-013006

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 692S8AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,99
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: MQDP3TX/A

Merk: APPLE

(0)
€ 292,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8
Niet op voorraad

Referentie: 920-011581

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-003745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: ITLOMFOLDGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 77,03
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 7N7C1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 46,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13

Referentie: 8T6M2AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 38,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: 920-011587

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 553

Referentie: 920-012706

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11
Niet op voorraad

Referentie: 920-012652

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-003754

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook