920-010774
LOGITECH
€ 142,44
Inclusief belasting
€ 117,72 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
19 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010774
19 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
612 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
26.1 mm
Largeur
14.4 mm
312.6 mm
Épaisseur
18.65 mm
131.55 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103160
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITHP7E755AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 124,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: ITHP3L1F0AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 46,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: MQDP3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: AY2Y7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 14,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: ITTR25091

Merk: TRUST

(0)
€ 44,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 129

Referentie: MQDP3TX/A

Merk: APPLE

(0)
€ 292,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 920-010776

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 7E756AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 115,67
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: JD-0520EU-2

Merk: Cherry

(0)
€ 20,02
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 265

Referentie: 8T6M1AA#AC0

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 67,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-010920

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,29
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: ITHP18H24AA

Merk: HP

(0)
€ 29,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 60

Referentie: CM9T5B0UTABB

Merk: HP

(0)
€ 74,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: 24910

Merk: TRUST

(0)
€ 41,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: MXCL3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 108,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 81

Referentie: ITHXALLOYRISE

Merk: HYPERX

(0)
€ 174,44
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Hauteur26.1 mm
Largeur312.6 mm
Épaisseur131.55 mm
Poids612 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook