• Niet op voorraad

920-011581
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011581

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112292
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-010781

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21

Referentie: ITTR25876

Merk: TRUST

(0)
€ 35,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: ITHP7E755AAABB

Merk: HP

(0)
€ 124,54
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 23880

Merk: TRUST

(0)
€ 7,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 88

Referentie: 920-011590

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103

Referentie: 920-011819

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: KB500-BK-R-INT

Merk: DELL

(0)
€ 29,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 194

Referentie: CMKB522BKBEL

Merk: DELL

(0)
€ 26,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-002489

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 427

Referentie: GP.KBD11.00Z

Merk: ACER

(0)
€ 21,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: ITLOMFOLDGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 77,03
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-011879

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26
Niet op voorraad

Referentie: 920-008042

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,74
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXK83LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-010756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013858

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook