920-012647
LOGITECH
€ 96,00
Inclusief belasting
€ 79,34 Exclusief belasting

Inclusief € 0,18 voor ecotaks

Aantal
12 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012647
12 Items

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Suisse (QWERTZ)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206122109
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-010774

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-011624

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-003736

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 7N7B9AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 39,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: ITLOMXKEYSMIGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,34
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 24882

Merk: TRUST

(0)
€ 30,62
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-011573

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 176

Referentie: 920-010557

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: KB522-BK-BEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,68
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 37

Referentie: 920-012745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: MXCK3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 153,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: A71J9AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 45,01
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011588

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 80
Niet op voorraad

Referentie: 920-011851

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook