• Niet op voorraad

920-012298
LOGITECH
€ 67,03
Inclusief belasting
€ 55,40 Exclusief belasting
Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012298

Datasheet

Poids
750 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Autonomie
jusqu'à 36 mois
Hauteur
30.53 mm
Largeur
218.91 mm
Longueur
375.97 mm
Type de pile
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206117549
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-003052

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 540

Referentie: 920-011623

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: MDFW4F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 347,83
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 920-003745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010479

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 160

Referentie: ITHP18H24AAABB

Merk: HP

(0)
€ 29,85
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012706

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 920-010913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 68

Referentie: 920-010782

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL SKY US

Merk: MSI

(0)
€ 67,58
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012292

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,50
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-012757

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-013015

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 25025

Merk: TRUST

(0)
€ 35,10
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Caracteristiques techniques

Type de pile2 AAA (incluses)
Autonomiejusqu'à 36 mois
Hauteur30.53 mm
Largeur218.91 mm
Longueur375.97 mm
Poids750 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook