• Niet op voorraad

920-012452
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012452

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118744
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-002491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: MXCK3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 153,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-011628

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: CM4X31R64351

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-012698

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12
Niet op voorraad

Referentie: 920-010749

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013036

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11
Niet op voorraad

Referentie: 3Z726AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 119,51
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR25709

Merk: TRUST

(0)
€ 15,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: 692S8AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,99
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011575

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 4X31R64438

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,28
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54
Niet op voorraad

Referentie: 920-011625

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011637

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012984

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook