920-012595
LOGITECH
€ 96,12
Inclusief belasting
€ 79,44 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
7 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012595
7 Items

Datasheet

Poids
76.3 g
101.3 g
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Hauteur
108.2 mm
134.8 mm
Largeur
61 mm
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
38.8 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206120310
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009191

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103
Niet op voorraad

Referentie: 920-012491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009188

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: B8YX3AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 67,72
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-013757

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 920-011322

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 230

Referentie: 920-009192

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: 920-013060

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-004511

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,94
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 563

Referentie: 9T5B0UT#UUZ

Merk: HP INC.

(0)
€ 74,51
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9
Niet op voorraad

Referentie: 920-009830

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-013110

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-007913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-009800

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-008677

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 513

Caracteristiques techniques

Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Hauteur108.2 mm
Largeur61 mm
Épaisseur38.8 mm
Poids101.3 g
Poids76.3 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook