• Niet op voorraad

920-009830
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009830

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092655
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITATAC7148

Merk: ACT

(0)
€ 173,46
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 1Y4D0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 26,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-011612

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Referentie: 920-009192

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: B8YX3AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 67,72
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-011322

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 230

Referentie: 920-008677

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 513
Nieuw

Referentie: 920-011316

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: 920-012451

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007905

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 316

Referentie: 920-012257

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6
Niet op voorraad

Referentie: 920-012214

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 4R009UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-012209

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook