920-008676
LOGITECH
€ 57,46
Inclusief belasting
€ 47,49 Exclusief belasting
Aantal
641 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-008676
641 Items

Datasheet

Poids
73.5 g
633 g
Batterie
18 mois
36 mois
Technologie de capteur
Suivi optique fluide
Nombre de boutons
3 (clic gauche/droit, clic central)
Roulette de défilement
Oui, 2D, optique
Hauteur
111.5 mm
193.5 mm
Largeur
61.8 mm
457.3 mm
Épaisseur
24 mm
39.2 mm
Type de touche
Touches profilées profondes
Connexion/alimentation
Bouton Marche/Arrêt
Touches spéciales
commandes audio, touches programmables
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Hauteur réglable
3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Défilement
Ligne par ligne

Specifieke referenties

ean13
5099206077386
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-004526

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007919

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 920-011610

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008690

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012489

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-004508

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009873

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012244

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-012240

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: BE1M6AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,07
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-006483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: 920-008225

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: AX2Y7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 39

Referentie: 920-009797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 920-007915

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Hauteur réglable3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Touches spécialescommandes audio, touches programmables
Type de toucheTouches profilées profondes
Batterie36 mois
Technologie de capteurSuivi optique fluide
Nombre de boutons3 (clic gauche/droit, clic central)
DéfilementLigne par ligne
Roulette de défilementOui, 2D, optique
Connexion/alimentationBouton Marche/Arrêt
Batterie18 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids633 g
Hauteur111.5 mm
Largeur61.8 mm
Épaisseur39.2 mm
Poids73.5 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook