• Niet op voorraad

920-004508
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-004508

Datasheet

Poids
2 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
18.7 mm
99 mm
149 mm
Largeur
14.4 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.6 mm
18 mm
39 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206039148
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011606

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-013519

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 134

Referentie: 920-009794

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 523

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Referentie: 920-008678

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34
Niet op voorraad

Referentie: 920-013756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012240

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: BD5F3AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21

Referentie: 920-008676

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 641
Niet op voorraad

Referentie: 920-008228

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008224

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 4R009UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007935

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Referentie: 920-009808

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 277

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur18.7 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook