• Niet op voorraad

920-012465
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012465

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118775
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: A71J9AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 45,01
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 692T0AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 50,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15
Niet op voorraad

Referentie: 920-013858

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010479

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 160

Referentie: 805T1AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 23,19
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 27

Referentie: 920-008034

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,63
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-010496

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: 920-012967

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Nieuw

Referentie: 920-012646

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012449

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 242

Referentie: 920-008091

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-011567

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,58
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXCL3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 108,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012721

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28

Referentie: ITLOMXKEYSMIGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,34
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook