920-012449
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
242 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012449
242 Items

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Suisse (QWERTZ)
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118768
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-008091

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: 920-011569

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: ITATAC5475

Merk: ACT

(0)
€ 38,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11
Niet op voorraad

Referentie: ITHPBE1P9AA

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXCL3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 108,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-011627

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 41
Niet op voorraad

Referentie: 3Z726AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 119,51
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-010480

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-012985

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13

Referentie: CMK75562BE

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 34,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29
Niet op voorraad

Referentie: 920-008087

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010481

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 24882

Merk: TRUST

(0)
€ 30,62
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: ITHP3L1E7AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 26,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-010945

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,33
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 82

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook