• Nieuw

920-012646
LOGITECH
€ 96,00
Inclusief belasting
€ 79,34 Exclusief belasting

Inclusief € 0,18 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
1 Item

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012646
1 Item

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206122048
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: CM4X31R64346

Merk: LENOVO

(0)
€ 96,91
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: CMKB813BKBEL

Merk: DELL

(0)
€ 54,91
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 102

Referentie: 920-011590

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103

Referentie: 25368

Merk: TRUST

(0)
€ 78,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18
Niet op voorraad

Referentie: 920-012964

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-012979

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: MQDP3H/A

Merk: APPLE

(0)
€ 292,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 23880

Merk: TRUST

(0)
€ 7,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 88

Referentie: ONIKEYB1-PC-WHT

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 52
Niet op voorraad

Referentie: 920-010837

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011574

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 612

Referentie: 920-003748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 337
Niet op voorraad

Referentie: 920-002501

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012292

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,50
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: ITATAC5730

Merk: ACT

(0)
€ 23,25
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-010774

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook