• Niet op voorraad

920-011567
LOGITECH
€ 124,59
Inclusief belasting
€ 102,97 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011567

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112223
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: BD5F5UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 31,28
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 272

Referentie: CM4X31R64346

Merk: LENOVO

(0)
€ 96,91
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: ITHP9T5A9AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 91,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: 920-013859

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 109
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK110 US

Merk: MSI

(0)
€ 18,92
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: AY2Y7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 14,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 692T0AA#AC0

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 50,15
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-011853

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012292

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,50
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19
Niet op voorraad

Referentie: 920-003754

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITLOMFOLDGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 77,03
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: ITHP18H24AA

Merk: HP

(0)
€ 29,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 60
Niet op voorraad

Referentie: MXK83LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010496

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CM4X31R64351

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook