920-010479
LOGITECH
€ 95,78
Inclusief belasting
€ 79,16 Exclusief belasting
Aantal
160 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010479
160 Items

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206098831
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011590

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103

Referentie: CM7N7C3AAABB

Merk: HP

(0)
€ 39,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: ITLOGPROXTKLLSB

Merk: LOGITECH

(0)
€ 233,04
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-011565

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 387

Referentie: MQDP3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 920-003052

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 540

Referentie: 920-010826

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36

Referentie: 920-012744

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 104

Referentie: MQDP3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-010772

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 692S8AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,99
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013033

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24
Niet op voorraad

Referentie: 664R5AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012465

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP3L1E7AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 26,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: ITTR22221

Merk: TRUST

(0)
€ 10,56
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook