ITLOMXKEYSMIGR
LOGITECH
€ 96,39
Inclusief belasting
€ 79,66 Exclusief belasting

Inclusief € 0,25 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
1 Item

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
ITLOMXKEYSMIGR
1 Item

Datasheet

Poids
506.4 g
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206098862
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-003738

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013007

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008091

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: KB522-BK-BEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,68
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 37

Referentie: ITLOGPROXTKLLSB

Merk: LOGITECH

(0)
€ 233,04
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-010837

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 24722

Merk: TRUST

(0)
€ 21,91
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: CM7N7C3AAABB

Merk: HP

(0)
€ 39,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9
Niet op voorraad

Referentie: 920-008088

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMKB500BKRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-010496

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-011587

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 553

Referentie: 805T1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,69
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-011624

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook