920-003736
LOGITECH
€ 23,93
Inclusief belasting
€ 19,78 Exclusief belasting
Aantal
10 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-003736
10 Items

Datasheet

Poids
498 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Batterie
2 piles AAA (incluses)
24 mois
Hauteur
5.87 mm
Largeur
441.5 mm
Épaisseur
18 mm
Plastiques noirs
38% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206032835
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011628

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 920-011565

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 387

Referentie: CM8T6M1AAABB

Merk: HP

(0)
€ 71,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Referentie: 920-012292

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,50
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19
Niet op voorraad

Referentie: 920-011797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008090

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 74

Referentie: ITHP8T6L8AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 68,61
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 9SR37UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 17,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: 920-012466

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: GP.KBD11.00Z

Merk: ACER

(0)
€ 21,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 805T1AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 23,19
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 27

Referentie: 920-012449

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 242
Niet op voorraad

Referentie: MXK73D/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP7E755AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 124,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 920-010758

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Batterie24 mois
Batterie2 piles AAA (incluses)
Plastiques noirs38% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur5.87 mm
Largeur441.5 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook