920-012466
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
12 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012466
12 Items

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118805
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343
Niet op voorraad

Referentie: 920-012136

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,52
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP4R184AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 53,79
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012647

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: CMKB740GYRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 39,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 920-010949

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: 920-012979

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: HS2310UK

Merk: TARGUS

(0)
€ 85,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: ITHP7E755AAABB

Merk: HP

(0)
€ 124,54
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: MQDP3AB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 292,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8
Niet op voorraad

Referentie: ITHPBE1P9AA

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011627

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 41
Niet op voorraad

Referentie: 23651

Merk: TRUST

(0)
€ 26,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL W MARS US

Merk: MSI

(0)
€ 67,64
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9
Niet op voorraad

Referentie: 920-011638

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook