• Niet op voorraad

920-010758
LOGITECH
€ 161,43
Inclusief belasting
€ 133,41 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010758

Datasheet

Poids
1.68 g
828 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
131.55 mm
Largeur
14.4 mm
433.85 mm
Épaisseur
18.65 mm
26.1 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103115
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-002491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: 920-011930

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 920-002504

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 300

Referentie: 920-009346

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36

Referentie: ITTR25363

Merk: TRUST

(0)
€ 24,85
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 38

Referentie: 920-008090

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 74

Referentie: BD5F5UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 31,28
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-011797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012645

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 7N7B9AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 39,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-012553

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 17

Referentie: 920-013009

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16
Niet op voorraad

Referentie: 920-013230

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010912

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 77

Referentie: 920-010914

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 857

Referentie: 920-011577

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur131.55 mm
Largeur433.85 mm
Épaisseur26.1 mm
Poids828 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook