920-011565
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
387 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011565
387 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112094
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011843

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010493

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 920-010779

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012647

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12
Nieuw

Referentie: 920-012967

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: ITLOMXKEYSMIGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,34
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: CMKM7120WGYINT

Merk: DELL

(0)
€ 50,39
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM4X31R64351

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL W MARS US

Merk: MSI

(0)
€ 67,64
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010435

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 76

Referentie: 920-012986

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-009874

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,94
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR24143

Merk: TRUST

(0)
€ 9,69
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 86

Referentie: MXK83F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15
Niet op voorraad

Referentie: MXK83LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook