920-012292
LOGITECH
€ 67,55
Inclusief belasting
€ 55,83 Exclusief belasting

Inclusief € 0,25 voor ecotaks

Aantal
19 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012292
19 Items

Datasheet

Poids
750 g
Disposition du clavier
Néerlandais (QWERTY)
Autonomie
jusqu'à 36 mois
Hauteur
30.53 mm
Largeur
218.91 mm
Longueur
375.97 mm
Type de pile
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206117211
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-011880

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-010945

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,33
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 82

Referentie: 920-011626

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012939

Merk: LOGITECH

(0)
€ 170,96
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: 920-010780

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: 920-012698

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12
Nieuw

Referentie: CM03483152

Merk: DELL

(0)
€ 21,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: MQDP3TX/A

Merk: APPLE

(0)
€ 292,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 4X31R64438

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,28
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54

Referentie: 920-010752

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29
Niet op voorraad

Referentie: 920-011581

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011566

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-010912

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 77
Niet op voorraad

Referentie: 920-012964

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXK83D/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Type de pile2 AAA (incluses)
Autonomiejusqu'à 36 mois
Hauteur30.53 mm
Largeur218.91 mm
Longueur375.97 mm
Poids750 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook