920-003746
LOGITECH
€ 23,93
Inclusief belasting
€ 19,78 Exclusief belasting
Aantal
13 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-003746
13 Items

Datasheet

Poids
498 g
Disposition du clavier
Espagnol (QWERTY)
Batterie
2 piles AAA (incluses)
24 mois
Hauteur
5.87 mm
Largeur
441.5 mm
Épaisseur
18 mm
Plastiques noirs
38% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206032927
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-003748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 337

Referentie: 920-012876

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29

Referentie: 920-011573

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 176

Referentie: 24722

Merk: TRUST

(0)
€ 21,91
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-013007

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008091

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: MQDP3SM/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-003745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012299

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 7N7B9AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 29,92
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: GP.KBD11.00Z

Merk: ACER

(0)
€ 21,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010752

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29

Referentie: 920-010496

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 8T6M2AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 38,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: 24910

Merk: TRUST

(0)
€ 41,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Caracteristiques techniques

Batterie24 mois
Batterie2 piles AAA (incluses)
Plastiques noirs38% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur5.87 mm
Largeur441.5 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook