920-010752
LOGITECH
€ 161,43
Inclusief belasting
€ 133,41 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
29 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010752
29 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
828 g
Disposition du clavier
Suisse (QWERTZ)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
131.55 mm
Largeur
14.4 mm
433.85 mm
Épaisseur
18.65 mm
26.1 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103054
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009346

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36

Referentie: GP.KBD11.00Z

Merk: ACER

(0)
€ 21,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-012404

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010920

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,29
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: MXK73F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012146

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,40
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13
Nieuw

Referentie: 920-012646

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: MXK73D/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMKB500BKRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: CMK63727BE

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 13,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 148
Niet op voorraad

Referentie: 920-012965

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 23880

Merk: TRUST

(0)
€ 7,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 88

Referentie: 920-012283

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: ITHPBE1M5AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: CMKM7120WGYINT

Merk: DELL

(0)
€ 50,39
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-010756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur131.55 mm
Largeur433.85 mm
Épaisseur26.1 mm
Poids828 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook