920-012299
LOGITECH
€ 67,03
Inclusief belasting
€ 55,40 Exclusief belasting
Aantal
15 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012299
15 Items

Datasheet

Poids
750 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Autonomie
jusqu'à 36 mois
Hauteur
30.53 mm
Largeur
218.91 mm
Longueur
375.97 mm
Type de pile
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206117297
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-013633

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Referentie: 920-012406

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-010912

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 77

Referentie: 920-011565

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 387

Referentie: 9SR37UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 17,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 159
Niet op voorraad

Referentie: 9SR37A9#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 252,72
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012298

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010493

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 7N7C1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 46,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL W MARS US

Merk: MSI

(0)
€ 67,64
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXCL3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 108,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-003738

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010753

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: 920-009480

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,24
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 3Z726AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 119,51
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Type de pile2 AAA (incluses)
Autonomiejusqu'à 36 mois
Hauteur30.53 mm
Largeur218.91 mm
Longueur375.97 mm
Poids750 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook