920-003748
LOGITECH
€ 23,93
Inclusief belasting
€ 19,78 Exclusief belasting
Aantal
337 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-003748
337 Items

Datasheet

Poids
498 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Batterie
2 piles AAA (incluses)
24 mois
Hauteur
5.87 mm
Largeur
441.5 mm
Épaisseur
18 mm
Plastiques noirs
38% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206032941
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-010780

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: 4X31R64438

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,28
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54
Niet op voorraad

Referentie: 920-013007

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012872

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 37

Referentie: JD-0520EU-2

Merk: Cherry

(0)
€ 20,02
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 265
Niet op voorraad

Referentie: 920-010756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011623

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: ITHP18H24AAABB

Merk: HP

(0)
€ 29,85
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012721

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28

Referentie: 920-012672

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL W MARS US

Merk: MSI

(0)
€ 67,64
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR22221

Merk: TRUST

(0)
€ 10,56
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 805T1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,69
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: ITHP4R184AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 53,79
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 692S8AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,99
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012747

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Caracteristiques techniques

Batterie24 mois
Batterie2 piles AAA (incluses)
Plastiques noirs38% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur5.87 mm
Largeur441.5 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook