920-003745
LOGITECH
€ 23,93
Inclusief belasting
€ 19,78 Exclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-003745
2 Items

Datasheet

Poids
498 g
Disposition du clavier
Anglais UK (QWERTY)
Batterie
2 piles AAA (incluses)
24 mois
Hauteur
5.87 mm
Largeur
441.5 mm
Épaisseur
18 mm
Plastiques noirs
38% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206032910
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITHP9T5B1AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 69,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: 920-012647

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-009389

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 118

Referentie: 920-012744

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 104

Referentie: 25368

Merk: TRUST

(0)
€ 78,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18
Niet op voorraad

Referentie: 920-003738

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP692S8AA

Merk: HP

(0)
€ 40,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: CM4X31R64346

Merk: LENOVO

(0)
€ 96,91
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 920-011566

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L9UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 27,79
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011582

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 27

Referentie: 25510

Merk: TRUST

(0)
€ 48,07
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010104

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 162

Referentie: 920-008034

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,63
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 7N7B9AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 29,92
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Caracteristiques techniques

Batterie24 mois
Batterie2 piles AAA (incluses)
Plastiques noirs38% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur5.87 mm
Largeur441.5 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook